Strona główna » Blog » Najczęściej używane i najpopularniejsze programy księgowe wykorzystywane w dzisiejszych czasach

Najczęściej używane i najpopularniejsze programy księgowe wykorzystywane w dzisiejszych czasach

najpopularniejsze programy księgowe

Przedsiębiorcy przywiązują ogromną wagę do rachunkowości i księgowości w swoich firmach. Aby uniknąć problemów z urzędem skarbowym, zaleca się stosować programy księgowe, które projektowane są przez uznane studia programistyczne.

Usługi księgowej czy oprogramowanie komputerowe?

Warto pamiętać to, iż osoba zajmująca się księgowaniem rachunków firmowych, również jest w stanie pracować na równym, a nawet lepszym poziomie niż program komputerowy. Nikt nie zabierze dobrej księgowej lat doświadczenia i znajomości ustaw. Księgowa z Gliwic podobnie do komputera jest w stanie dokonać ścisłych obliczeń z bardzo dużo dokładnością dzięki temu, że czynności powtarzane przez nią są regularnie. Cechą wyróżniającą księgową z Gliwic jest również to, że ciągle poszerza swoją wiedzę oraz interesuje się wszelkimi zmianami prawa podatkowego w Polsce.

najpopularniejsze programy księgowe

Najpopularniejsze programy księgowe

Do najpopularniejszych programów księgowych w Polsce można zaliczyć:

  • Faktura VAT 2021 PRO
  • Faktura Small Business Handel
  • Symfonia Start Mała Księgowość
  • INSERT Subiekt GT

Faktura VAT 2021 PRO

Faktura VAT 2021 PRO to program stworzony do małej księgowości i fakturowania ruchów magazynowych. W najbogatszej wersji PRO znajdują się również takie dodatki jak CRM, Kalendarz, Organizer oraz jednolity plik kontrolny. Ponadto program ten współpracuje z popularnymi typami sklepów internetowych takich jak: allegro, Prestashop, osCommerce czy Magento.

Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to nowoczesne i bardzo przystępne oprogramowanie magazynowe, które używane jest do wystawiania dokumentów oraz zarządzania nimi. Program wyposażono w funkcję wystawiania odpowiedniej dokumentacji magazynowej, w tym: wydania zewnętrznego, przyjęcia zewnętrznego, przyjęcia wewnętrznego, rozchodu wewnętrznego oraz przesunięcia międzymagazynowego. Program ten powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach.

Symfonia Start Mała Księgowość

Symfonia Start Mała Księgowość to bardzo proste w obsłudze oprogramowanie, które służy do prowadzenia uproszczonej księgowości dla osób rozliczających się kartą podatkową lub ryczałtem ewidencjonowanym. Program umożliwia rozpoczęcie używania go w dowolnym okresie roku podatkowego.

INSERT Subiekt GT

INSERT Subiekt GT jest to bardzo nowoczesny system sprzedaży, który stworzono z myślą o całościowej obsłudze działu handlowego, ale też punkty usługowego, sklepu czy niewielkiego zakładu rzemieślniczego.

8 komentarzy do “Najczęściej używane i najpopularniejsze programy księgowe wykorzystywane w dzisiejszych czasach”

  1. Kiedyś księgowy nie miał takich udogodnień i mimo to był uważany za zawód, który wykonywała osoba godna zaufania. Fajnie że w dzisiejszych czasach możemy ułatwiać sobie wiele obowiązków.

  2. Moja księgowa korzysta na przykład z dwóch podanych: Faktura VAT 2021 PRO służy jej do wystawiania faktur, z kolei zaś INSERT Subiekt GT pomaga jej obsłużyć cały dział handlowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *