Strona główna » Blog » Jakie nowości zaskoczyły internautów w ostatnim miesiącu?

Jakie nowości zaskoczyły internautów w ostatnim miesiącu?

Jesienna aura sprzyja odpoczynkowi w domowym zaciszu. Można wtedy usiąść pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty i obejrzeć ciekawy film lub serial. Aby ułatwić wybór odpowiedniego filmu, przygotowaliśmy zestawienie pozycji, które pozytywnie zaskoczyły internautów i zasługują na to, żeby je obejrzeć. Część z nich to długo wyczekiwane kontynuacje.

interesujące filmy i seriale

Zaskakująco interesujące filmy i seriale

Jak co miesiąc, również w listopadzie, popularna platforma Netflix udostępniła swoim użytkownikom różne filmy oraz seriale. Jakie nowości są zaskakująco ciekawe? Na pewno jedną z bardziej wyczekiwanych kontynuacji jest piąty sezon serialu „The Crown”, opowiadający o rodzinie królewskiej.  Kolejna nowość to thriller pod tytułem „Osobowość” o losach dziewczynki, która twierdzi, że od czterech miesięcy nic nie jadła. Portal z nowinkami internetowymi donosi też o premierach świątecznych. Pierwsza z nich to „Niezapomniane święta”, czyli komedia romantyczna o spadkobierczyni hotelu, która w wyniku wypadku straciła pamięć.

Film dla widzów pełnoletnich zamiast bajki

W internecie zawrzało też z uwagi na premierę filmu „Bros”. Do polskich kin wszedł on 4 listopada i jest nietypową komedią romantyczną, w której głównymi bohaterami jest zakochana w sobie para mężczyzn. A w przyszłym roku w Polsce swoją premierę będzie miała bajka dla dzieci „Super Mario Bros”. Za granicą, gdzie animacja jest już wyświetlana, doszło do wpadki, bowiem algorytmy Google pod hasłem „Super Mario Bros” wyświetlały opis bajki, ale godziny seansów odnosiły się już do filmu o parze homoseksualistów, przez co małoletni trafiali nie do tej sali kinowej, do której powinni.

Zarówno na platformie internetowej, jak i w kinie pojawiły się nowości, które zaskakują, przyciągają widzów i o których jest głośno w sieci. Rozpiętość tematyczna jest bardzo duża, dzięki czemu każdy znajdzie idealny dla siebie film.

3 komentarze do “Jakie nowości zaskoczyły internautów w ostatnim miesiącu?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *