Strona główna » Blog » Garmin Venu 2 – co oferuje nowy smartwatch z GPS?

Garmin Venu 2 – co oferuje nowy smartwatch z GPS?

Smartwatche to coraz bardziej powszechne akcesorium, które może być niezwykle pomocne zarówno do codziennych czynności, jak i w czasie wielu aktywności fizycznych. Ciekawą propozycję dla użytkowników przygotowała firma Garmin. Venu 2 to nowoczesny i funkcjonalny smartwatch. Sprawdź co potrafi i wybierz wariant dla siebie.

Czym na tle konkurencji wyróżnia się model Venu 2? Garmin przygotował w atrakcyjnej cenie szereg wartościowych funkcjonalności, które mogą zwrócić uwagę użytkowników. Garmin Venu 2 to niezwykle uniwersalne urządzenie i solidna konstrukcja. Poznaj szczegóły tego sprzętu.

Jak solidny jest zegarek Garmin Venu 2?

Zacznijmy od konstrukcji tego smartwatcha. Na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa czytelny wyświetlacz AMOLED, który możemy w pełni spersonalizować. Wygodnie przeglądaj informacje i powiadomienia, słuchaj muzyki i odczytuj najważniejsze parametry. Ze stylową czarną kopertą możesz pojawić się zarówno na siłowni, jak i biznesowym spotkaniu. Obudowa ze stali nierdzewnej bez trudu sprosta wysokiej intensywności treningu interwałowego, a urządzenie dokładnie zmierzy twoje parametry. Możesz również wybrać wersję z silikonowym paskiem, który również jest solidnie wykonany. Pierwsze wrażenie mówi nam po prostu „fajny zegarek”, jednak najciekawsze jest jego wyposażenie.

Funkcje smart i asystent treningu, czyli co kryje w sobie Garmin Venu 2?

Zacznijmy od funkcjonalności przydatnych na co dzień każdemu z nas. Bez wątpienia wygodnym rozwiązaniem jest sterowanie odtwarzaczem muzyki bez konieczności sięgania po telefon. W sklepie komfortowo zapłacisz za zakupy, ponieważ moduł NFC i Garmin Pay umożliwiają płatności zbliżeniowe. Nocą sporo informacji o twoim stanie zdrowia dostarczy monitor snu, który wychwyci nawet różne fazy snu. Dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń, może też poczuć się bezpieczniej ze smartwatchem na nadgarstku. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, warto wspomnieć również o sparowaniu zegarka. Jeśli masz telefon z systemem Android, wystarczy pobrać dedykowaną aplikację żeby cieszyć się z dostępu do wszystkich danych. W aplikacji Garmin Connect znajdziesz historyczne dane dotyczące twoich parametrów życiowych oraz aktywności fizycznej.

Przejdźmy do funkcji treningu, która posiada smartwatch. GPS to rzadka opcja w zegarkach, gdyż zazwyczaj korzystają one z nawigacji w telefonie. Tutaj nie musisz brać ze sobą smartfonu, żeby zarejestrować trasę biegania lub wycieczki rowerowej. W motywacji do ruchu pomagają wygodne do śledzenia animowane ćwiczenia. Dowiesz się, jak poprawnie ćwiczyć, żeby jak najszybciej osiągnąć pożądane efekty.

3 komentarze do “Garmin Venu 2 – co oferuje nowy smartwatch z GPS?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *