Strona główna » Blog » Gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce – gdzie ich szukać?

Gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce – gdzie ich szukać?

gazetki promocyjne sieci handlowych

Gdzie najszybciej znaleźć informacje o promocjach naszych ulubionych produktów? Służą do tego gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce. Istnieje kilka wersji odbiorców tego typu gazetek. Jesteście ciekawi gdzie i jak czytane są aktualne gazetki promocyjne sieci handlowych? Zapraszamy do lektury.

Gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce. Typy odbiorców

Różnie konsumenci podchodzą do gazetek promocyjnych sieci handlowych. I różny mają ich odbiór. Okazuje się, że możemy podzielić ich na trzy różne typy, z czego każdy wyciąga coś innego i przegląda je po coś innego.

  • Moje produkty w obojętnie jakim sklepie
  • Produkty w moim ulubionym sklepie
  • Ciekawe, jakie są ceny różnych produktów

Moje produkty w aktualnych gazetkach sieci handlowych

Pierwsza grupa to osoby, które nigdy nie zmieniają swoich preferencji zakupowych, a na ich półkach w domu zawsze są te same produkty, tych samych marek. Oni przeglądają gazetki wielu różnych sieci handlowych, zawsze te, które są aktualne, bo mogą dzięki temu znaleźć swoje ulubione produkty w najniższych cenach. Takie gazetki można znaleźć zarówno w sklepach, dostępne są zazwyczaj przy kasach lub na standach wystawionych w sklepie. Drugą opcją jest znalezienie gazetki w wersji internetowej. Co na pewno jest łatwiejsze, bo w ogóle nie trzeba ruszać się z domu przed zakupami i można je zaplanować w domowym zaciszu. Zdarza się, że gazetki w wersji papierowej docierają do naszych skrzynek pocztowych, ale jest to coraz gorzej widziane, ze względu na to, że jest to rozwiązanie bardzo mało ekologiczne i w większości przypadków trafiają one na śmietnik, co tylko generuje koszty i niszczenie drzew.

gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce

Mój sklep – moja gazetka promocyjna sieci handlowej

Są jednak osoby, które nie przywiązują się do produktów tak, jak przywiązują się do miejsca, w którym robią zakupy. Jest to spowodowane zazwyczaj wygodą, bo sklep jest blisko domu, znamy już miejsce występowania produktów, ułożenie półek i wiemy, gdzie po co iść. Gazetka promocyjna jest nam jednak potrzeba do tego, żeby te zakupy zaplanować. Kupujemy produkty pierwszej potrzeby nie patrząc do końca na jej markę, ale na to, który z nich jest aktualnie w promocji. Dzięki temu chcemy zaoszczędzić pieniądze. Tutaj nie potrzebujemy też przeglądać wielu gazetek, bo aktualności dostarcza nam jedna, z naszego wybranego sklepu. Jeżeli sklep do tego ma aplikację, to możemy dzięki temu szybko dostawać powiadomienie o nowej gazetce, a tym samym nowych promocjach i sprawdzić, co warto będzie kupić i kiedy najlepiej wybrać się na zakupy.

Porównywarka cen i produktów

Jest też trzecia grupa, która nie jest związana ani ze sklepem, ani z produktami konkretnej marki. Grupa ta przegląda gazetki promocyjne po to, żeby przekonać się, który sklep ma najtaniej jakie produkty. Na przykład kończy im się ketchup, wtedy wybierają sklep, w którym ketchup jest najtańszy, niezależnie od tego, jaka to marka. Przygotowani na zakupy wiedzą do jakiego sklepu, po jakie produkty chcą iść i pomagają im w tym właśnie gazetki promocyjne sieci handlowych. Co ciekawe, również u naszych zachodnich sąsiadów wygląda to podobnie. Gazetki promocyjne sieci handlowych w Niemczech również są często i chętnie czytane, aby wiedzieć, gdzie najtaniej kupię dany produkt.

8 komentarzy do “Gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce – gdzie ich szukać?”

  1. Korzystałem kiedyś z aplikacji mobilnej lewiatan i byłem naprawdę zadowolony, nie wiem, czy dziś coś takiego istnieje ale jeśli tak to z pewnością polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *